předvýběr.cz

Projektant pro vodohospodářské stavby

Zveřejněno 04.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je rodinnou firmou na trhu již 29 let a zabývá se projekcí vodohospodářských staveb jako jsou kanalizace, včetně čistíren odpadních vod, vodovodů včetně vodojemů, úpraven vod a vrtů, převážně pro města a obce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant pro vodohospodářské stavby.

Náplň práce

  • Tvorba projektové dokumentace (samostatně či pod dohledem zkušených projektantů) a to ve všech stupních projektové dokumentace
  • Komunikace s investory a obchodními partnery v průběhu navrhování staveb a účast na řešení problémů v průběhu správních řízení

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Nutností je aktivní znalost CAD systémů
  • Znalost problematiky úpraven vody, čerpacích stanic, vodojemů a liniových staveb (vodovodů a kanalizací) výhodou nikoli podmínkou
  • Osobní zaujetí a odborný zájem o danou oblast, ochotu učit se
  • Iniciativu, zdravý selský rozum, projektový přístup
  • Minimální praxe v oboru 2 roky (autorizace a praxe v oboru budou náležitě a ke spokojenosti vybraného uchazeče ohodnoceny)
  • Adekvátní schopnost jednat s představiteli investorů a obchodních partnerů
  • Řidičský průkaz skup. B (není podmínkou)

Nabízíme

  • Perspektivní pracovní pozici v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky
  • Zaměstnání na plný/poloviční úvazek
  • Vhodné i pro OSVČ
  • Flexibilní pracovní dobu nebo její individuální rozvržení
  • Aktivní účast na tvorbě návrhů zajímavých vodohospodářských staveb
  • Místo výkonu práce Praha 11