předvýběr.cz

Helpdesk operátor

Zveřejněno 04.01.2021

Pro našeho klienta, firmu, která se zabývá návrhem, výstavbou, údržbou a servisem optických i metalických sítí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Helpdesk operátor.

Náplň práce

  • Práce ve směnném provozu (denní/noční 12h směny) na pracovišti Helpdesk
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Přijímání požadavků a vedení záznamů o jejich řešení
  • Dohled monitorovacích systémů a reakce na vzniklé události
  • Tvorba reportů

Požadavky

  • Znalost MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)
  • Časově flexibilní - ochota pracovat ve směnném provozu
  • Týmový hráč
  • Praxe s prací na dohledovém nebo Helpdesk pracovišti výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Motivující platové ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Benefity (stravenky, příspěvek na pohonné hmoty,…)
  • Místo výkonu práce: Praha 10