předvýběr.cz

Organický chemik – technolog

Zveřejněno 18.12.2020

Pro našeho klienta, přední výzkumnou organizaci se sídlem v Nizozemsku, jejichž více než 165 špičkových chemiků poskytuje řadu služeb podporujících výzkum a vývoj léčiv v oblasti malých molekul, hledáme vhodného kandidáta na pozici Organický chemik – technolog.

Mezi zákazníky klienta patří farmaceutické firmy v USA, Evropě a Japonsku. Klíčovou znalostí je organická syntetická chemie, analytická chemie, medicinální chemie a procesní výzkum a vývoj.

Náplň práce

  • Pod vedením a ve spolupráci s dalšími kolegy vyvíjet a optimalizovat syntetické postupy pro výrobu nových léčivých látek (malé molekuly)
  • Vyvíjet výrobní postupy na přípravu kilogramových šarží nových léčivých látek na provozním zařízení
  • Připravovat pracovní instrukce a záznamy o výrobě šarže a další výrobní dokumentaci
  • Podílet se na poloprovozní výrobě kilogramových množství léčivých látek v podmínkách správné výrobní praxe, spolupracovat s oddělením výroby a oddělením kontroly a jištění jakosti
  • Připravovat projektové zprávy a informovat zákazníky o postupu prací

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru syntetické organické chemie nebo organické technologie
  • Zkušenost s výrobou léčivých látek v prostředí správné výrobní praxe min. 3 roky
  • Znalost běžných analytických metod jako je HPLC
  • Dobrá znalost anglického jazyka – Komunikace s kolegy a klienty ze zahraničí
  • Pokročilá znalost PC (Word, Excel, Outlook, technický software)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP v rozvíjející se společnosti
  • atraktivní platové podmínky
  • příležitosti pro vzdělávání a profesní růst
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha – Běchovice