předvýběr.cz

Pracovník do obchodního oddělení nakladatelství

Zveřejněno 17.12.2020

Pro našeho klienta, knižní nakladatelství, působící na českém trhu od roku 1990, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník do obchodního oddělení nakladatelství.

Náplň práce

Vaším hlavním úkolem bude dostat naše knihy k zákazníkům a na pulty knihkupectví prostřednictvím našich obchodních partnerů, distribucí a eshopů. To obnáší komunikaci s nimi, fakturaci, zúčtování prodaného zboží a vytváření obchodních nabídek. Naše knihy se dobře prodávají a vy budete dohlížet na to, aby vše probíhalo bez problémů.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický obor výhodou)
  • Praxe v knižním nakladatelství, e-shopu či distribuci knih – výhodou
  • Dobrá znalost Microsoft Office – Excel a Word
  • Dobré organizační a analytické schopnosti
  • Komunikativnost, bezúhonnost, flexibilitu, loajalitu
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv v dobře zavedené firmě
  • Plný pracovní úvazek v centru Prahy
  • Dobré platové ohodnocení
  • Stabilní pracovní místo s velkou zodpovědností
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita - Praha Vinohrady