předvýběr.cz

Obchodní zástupce - tabákové výrobky

Zveřejněno 15.12.2020

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výzkumem a vývojem, produkcí, prodejem a službami v rámci tabákových výrobků, hledáme nového kolegu do Brna na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce

  • průzkum maloobchodu, spolupráce s majiteli maloobchodu a jednání o spolupráci
  • prezentace produktů zaměstnancům, pokud lze tak i spotřebitelům
  • zapojení a školení zaměstnanců maloobchodních prodejen
  • koordinace instalace TPOSM a PPOSM
  • dohled nad prezentací a aktivací nad obchody, udržování vztahů s partnery
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů
  • reporting vedení společnosti

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti maloobchodu a prodeje produktů (přednostně FMCG)
  • velmi dobré komunikační dovednosti a profesionální přístup
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (práce v terénu)
  • ochota cestovat v rámci ČR (kancelář v Brně, sídlo společnosti v Praze)
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu v rámci ČR i světa (společnost má pobočky v Německu, Jižní Koreji, Botswaně, Indii, Brazílii a v Číně)
  • možnost práce na HPP příp. IČO
  • fixní plat na základě zkušeností a bonusy z prodeje
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobil
  • nástup dohodou
  • kancelář: Brno