předvýběr.cz

Celní deklarant - Chrášťany

Zveřejněno 04.12.2020

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží z i do celého světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Celní deklarant.

Náplň práce

  • Provádění celního řízení včetně celního odbavení zásilek na příslušném celním úřadě
  • Celní odbavení zásilek
  • Příprava podkladů k celnímu řízení
  • Kontrola dokladů předkládaných k celnímu řízení
  • Vystavování celních dokladů
  • Ověřování správnosti deklarování zásilek
  • Vedení evidence a archivace celních dokumentů
  • Komunikace se zákazníkem a s příslušnými celními úřady
  • Administrativní činnost spojená s celním řízením

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (B2)
  • Vztah k administrativní práci – pečlivost, přesnost, důslednost
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz „B“
  • Praxe v oboru celního řízení - výhodou
  • Vzdělání se zaměřením na logistiku - výhodou

Nabízíme

  • Stravenky 100 Kč / den
  • 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
  • 25 dní dovolené/sick-day
  • HPP - dobré finanční podmínky
  • Nástup – možný ihned.
  • Místo výkonu práce: Chrášťany (autobus od metra Zličín)