předvýběr.cz

PHP Developer - Laravel framework

Zveřejněno 03.12.2020

Chcete se podílet na vývoji aplikace pro inteligentní kancelářské budovy ve startupu, který právě expanduje na americký trh?

Pro našeho klienta, startup, který se od založení v roce 2016 vypracoval na špičku v PropTechu a ve smart building řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Developer - aplikace pro inteligentní kancelářské budovy.

Náplň práce

  • vývoj veřejného REST API pro integraci partnerů
  • vývoj privátního REST API pro napojení našich tenkých klientů (mobilní aplikace, webadministrace apod.)
  • programování aplikační logiky systému

Devstack

  • znalost Laravel frameworku podmínkou
  • aplikace a Data: PHP 7.4 (přechod na 8), (Laravel / Lumen - Microservices), MySQL (MariaDB)
  • DevOps: Git (GitLab), Docker (Kubernetes), Composer
  • business nástroje: Slack, G Suite, Redmine
  • flow vývoje: Scrum
  • zásady: striktní CodeReview, psaní testů

Co od Vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • perfektní znalost OOP a PHP7/8, SQL
  • verzování a deployment přes GIT
  • znalost problematiky programování webových aplikací (min. 3 roky)
  • 5 dní v týdnu u nás v kanceláři* na Praze 5
  • anglický jazyk – čtení dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout

  • práce na originálním produktu, který nikdo jiný nedělá, v inovativním startupu s raketovým růstem
  • byznys po celé Evropě a v USA
  • adekvátní ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • občasnou možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí, jen pár kroků od metra Anděl
  • skvělé kafe, přátelský tým a svobodnou firemní kulturu
  • multisport kartu
  • dovolená 4-5 týdnů
  • práce na IČO
  • pracovní notebook
  • místo výkonu práce: Praha 5