předvýběr.cz

Senior Account manager - IT infrastruktura datových center

Zveřejněno 03.12.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na IT Infrastrukturu datových center, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Account manager - IT infrastruktura datových center.

Hledáme IT obchodníka se silnou vazbou na komerční či státní zákazníky v ČR, který má prokazatelné úspěchy při prodeji projektů IT infrastruktury (servery, storage, zálohování apod..) nebo při prodeji relevantních IT služeb (SLA apod.)

Náplň práce

  • Navazovat nové kontakty, otevírat nové obchodní příležitosti v ČR
  • Komunikovat se zákazníky na denní bázi – zejména práce v terénu
  • Úzce spolupracovat s technickými kolegy a spolupodílet se na přípravách vhodných řešení pro zákazníky
  • Komplexně řídit obchodní případy a zodpovídat za ně - vedení obchodních jednání a odpovědnost za jejich průběh, zajištění a organizace prezentací, tvorba nabídek, koordinace předprodejních a poprodejních aktivit technického týmu
  • Budovat a udržovat vztahy se subdodavateli
  • Možnost podílet se na marketingových aktivitách firmy a vymýšlet je

Co od Vás očekáváme

  • Alespoň 5 let praxe na obchodní pozici v IT s prokazatelnými výsledky
  • Znalost trhu v segmentu IT infrastruktury
  • Orientaci v IT technologií, adopce nových trendů
  • Kvalitní komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi na úrovni vrcholového managementu
  • Znalosti procesů a prostředí ve středně velkých a velkých společnostech
  • Znalost anglického jazyka alespoň v psané formě
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Vlastní iniciativu a kreativitu, minimálně 40% práce mimo kancelář na schůzkách s klienty
  • Samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabídneme

  • Zázemí etablované, ryze české, společnosti s celorepublikovou působností
  • Zajímavou a dobře placenou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru
  • Sehraný kolektiv, který je zároveň profesně špičkou v oblastech, kde působí
  • Výborné finanční ohodnocení a silně motivující KPI
  • Fixní mzda + silně motivující bonusy z prodeje
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební auto, notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta, stravenky
  • Místo výkonu práce: kancelář v Praze, výkon práce ČR (převážně Praha ..)