předvýběr.cz

Vedoucí úseku údržby

Zveřejněno 27.11.2020

Pro našeho klienta, výrobní závod zaměřený na kabelovou výrobu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí úseku údržby.

Náplň práce

  • Vaším hlavním úkolem bude kompletní vedení týmu údržby v závodě, který je zaměřen na kabelovou výrobu
  • Kromě standardních povinností a zodpovědností příslušejících k této pozici od vás očekáváme velký důraz na bezpečnost, optimalizaci procesů údržby, zvyšování spolehlivosti a dostupnosti výrobních linek ve spolupráci s Lean týmem
  • Hledáme zkušenou, zralou osobnost s přirozenou autoritou, která dokáže svůj tým motivovat i bránit
  • K spektru přidružených úkolů patří také hlídání nákladů údržby a pravidelné vyhodnocování všech stanovených KPI
  • Nejbližšími spolupracovníky pro Vás budou jednotliví vedoucí oddělení údržby

Požadujeme

  • Výborné organizační a lídrovské schopnosti
  • Vysokou odolnost proti stresu
  • Min SŠ – technického směru
  • Zkušenosti na podobné pozici minimálně 2 roky
  • Anglický jazyk minimálně B2 – komunikace s vedením
  • Znalost struktury TPM a způsoby predikce
  • Zkušenosti s RCA (analýza kořenových příčin)
  • Strukturovaný přístup pro plánování
  • Schopnost tvorby a prezentace reportů aktivit údržby
  • PC na slušné uživatelské úrovni

Výhodou bude, pokud budete umět a mít

  • Zkušenosti z nadnárodní firmy
  • Strojní zaměření
  • Předchozí zkušenosti v průmyslové výrobě
  • Povědomí o Lean kultuře
  • Práce v SAP, Microsoft Dynamic AX
  • Zkušenosti s projektovým řízením

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Rozumného šéfa
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Kantýna / Sodexo karta
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Prostředí mezinárodní firmy
  • Možný další karierní postup
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Velké Meziříčí