předvýběr.cz

Procesní inženýr montáže a obrobny

Zveřejněno 26.11.2020

Pro našeho klienta, americkou společnost, která je předním dodavatelem v oblasti lití a obrábění částí automobilových podvozků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesního inženýra montáže a obrobny.

Požadavky

  • VŠ vzdělání – obor strojírenství, průmyslové inženýrství nebo technický ekvivalent
  • pracovní zkušenosti s CNC obráběním a automatizací
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce a pracovat v týmu
  • znalost CNC programování a nastavování (preference SIEMENS 840D)
  • znalost CAD (Solidworks pro 3D a AutoCAD/Drafsight 2D)
  • znalost MS Office
  • zkušenost se zaváděním nových projektů a znalost procesů na montážních linkách
  • zkušenost s 5-ti osými obráběcími stroji
  • zkušenost s automatizací (robot Fanuc, Vision system apod.)
  • zkušenost s tvorbou SOR (specifikace pro nová zařízení)
  • orientace v oblasti automotive standardů (CPK, FMEA, VDA 6.3, Lean management)
  • přínosem je pro nás znalost principů CMM měření a zkušenost s CNC stroji Vigel a Schwäbische Werkzeugmaschinen
  • zaslání životopisu v ČJ a AJ

Náplň práce

  • vývoj a optimalizace průmyslového řešení
  • příprava procesní dokumentace: process flow, cycle time, PFMEA, kooperace při tvorbě kontrolního plánu, tvorba a úprava layoutů
  • implementace procesů včetně nákupu zářízení, koordinace instalace, ověřování způsobilosti procesu, školení, dokumentace procesu a zahájení výroby
  • řešení výrobní problematiky na daných zařízeních, péče o výrobní technologii a zařízení
  • zavedení nových projektů do výroby
  • zlepšování procesů
  • zajišťování instalace nových strojů, zařízení
  • účast na zákaznických auditech
  • tvorba výrobních dokumentací
  • týdenní reporting přímému nadřízenému

Nabízíme

  • základní mzda 50 000 – 60 000 CZK
  • práce v rostoucí mezinárodní společnosti a možnost podílet se na nastavení a zlepšování procesů
  • práce v příjemném prostředí kolegů nadšených pro rozvoj nového závodu
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • smlouva ihned na dobu neurčitou
  • benefity: stravenky (v hodnotě 123,-Kč), 25 dní dovolené, elektronický benefitní systém (1000,-Kč/měsíc), sick days (2 dny/rok), příspěvek na dopravu (500 až 2 000 CZK dle místa bydliště) a další
  • místo pracoviště: Ostrava – Kunčičky
  • nástup ihned, nebo dle domluvy (nejdéle 31. 3. 2021)