předvýběr.cz

Manažer/ka prodejní sítě - DEPO support

Zveřejněno 26.11.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je členem jedné z největších skupin v oblasti výroby a prodeje
technických plynů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažera prodejní sítě – DEPO support.

Náplň práce

  • Komunikace s partnery, budování vztahů a jejich podpora
  • Pravidelné návštěvy u 120 partnerů v rámci celé České republiky
  • Příprava a aktualizace smluvních podmínek včetně po prodejní administrativy
  • Optimalizace komunikačních kanálů s partnery
  • Proškolení partnerů a implementace nového ERP systému (od roku 2022)
  • Nastavení postupů, odladění případných chyb v novém systému
  • Zajištění podpory pro obchodní tým a podpora prodejních kanálů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenost na obchodní pozici je výhodou
  • Středně pokročilá znalost AJ pro komunikaci na denní bázi
  • Dobrá znalost MS Office a zkušenost s ERP systémem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota učit se novým věcem
  • Komunikační dovednosti
  • Svědomitost, pečlivost, přesnost, důslednost
  • Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • Možnost cestovat v rámci celé ČR

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • 13. plat dle hospodářských výsledků firmy
  • Mimořádné odměny dle vašeho příspěvku k růstu firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost práce z domova
  • Kancelář v Rajhradicích u Brna
  • Místo výkonu práce celá Česká republika