předvýběr.cz

Zámečník - Páječ

Zveřejněno 20.11.2020

Pro našeho klienta, ryze českou společnost působící na trhu od roku 1994 v oblasti výroby tepelných čerpadel, hledáme vhodné kandidáty na pozici ZÁMEČNÍK, PÁJEČ

Náplň práce

  • zámečnické, kompletační i pájecí práce při výrobě tepelných čerpadel

Požadujeme

  • střední odborné s vyučením
  • praxe v oboru je výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy
  • spolehlivost
  • dobrou pracovní morálku
  • smysl pro pořádek
  • kolektivního ducha

Nabízíme

  • stabilní, dlouhodobou a nadstandardně ohodnocenou práci na HPP
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • nabízíme potřebné zaškolení
  • dobrý pracovní kolektiv
  • stravenky
  • nově zrekonstruované sociální zázemí
  • měsíční prémie při splnění plánu
  • od 2021 nová provozovna
  • místo výkonu práce: Jablonec nad Jizerou