předvýběr.cz

Vývojář na platformě SAP

Zveřejněno 20.11.2020

Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka (SAP CRM, SAP C4C), řízení nákupních procesů (SAP SRM), workflow procesů (UNIPROCESS®) a Business Intelligence (SAP BI), hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář na platformě SAP

Náplň práce

  • Analýza, návrh a vývoj aplikací v prostředí SAP (včetně internetových aplikací SAP)
  • Realizace zákaznických projektů u předních českých i mezinárodních společností
  • Vývoj a rozšíření aplikací v technologiích ABAP, WebDynpro, WebUI, ABAP Scripting Language (SAP Hybris), atp

Požadujeme

  • Výborná znalost objektově orientovaného programování
  • Velmi dobrá znalost ABAP, WebUI a WebDynpro
  • Znalost relačních databází (Microsoft SQL Server, Oracle, DB2) výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zkušenost s technickou a ekonomickou analýzou a evidencí dat výhodou
  • Schopnost komunikace se zákazníkem
  • Výhodou znalost: XML, XCBL, (x)HTML, Javascript, Java
  • Komunikační znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Prostor pro samostatnost a tvůrčí přístup
  • Zaměstnanecké výhody, roční odměny
  • Příspěvek 24.000,-/rok na penzijní připojištění
  • Narozeninový příspěvek
  • Stravenky
  • Týden dovolené nad rámec zákonné povinnosti
  • Školení, vzdělávací kurzy
  • Benefit program
  • Jazykové kurzy
  • Sportovní program
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Rychlé získání zkušeností s nejnovějšími technologiemi SAP Hybris
  • Rozvoj konzultačních znalostí u širokého spektra zákazníků
  • Místo výkonu práce: Praha 4