předvýběr.cz

Dispečer letecké přepravy – Chrášťany

Zveřejněno 20.11.2020

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží z i do celého světa, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Dispečer letecké přepravy.

Náplň práce

  • plánování a organizování leteckých přeprav
  • optimalizace tras
  • vyřizování objednávek a jejich zadávání do systému
  • vypracování cenových nabídek na služby spojené se zajištěním přeprav zboží
  • komunikace se zákazníky, aerolinkami a dopravci
  • příprava smluvní dokumentace s obchodními partnery
  • vedení administrativy spojené se zajišťováním přepravy (fakturace, celní doklady, aj.)

Požadujeme

  • ÚS s maturitou, vyšší (VOŠ)
  • dobrá znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem
  • znalost MS Office

Výhodou

  • praxe v oboru letecké přepravy
  • popř. i praxe v oblasti spedice a logistiky
  • znalost/ praxe v systému AS 400
  • vzdělání se zaměřením na logistiku a dopravu

Nabízíme

  • stravenky 100 Kč / den
  • 13. plat v závislosti na výsledcích firmy
  • 25 dní dovolené/ sick-day
  • místo výkonu práce: CHRÁŠŤANY (autobus od metra Zličín)