předvýběr.cz

Senior developer C# .NET, C/C++

Zveřejněno 18.11.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a prodejem automatických optických systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior developer C# .NET, C/C++ se zkušenostmi s multithreadingem a zpracováním obrazu (počítačovým viděním).

Náplň práce

  • Vývoj SW (aplikací) pro systémy automatické optické kontroly (AOI)
  • Testování tohoto SW
  • Vytváření a správa dokumentace k SW
  • Testování SW pro nové HW komponenty pro stavbu systémů AOI
  • Spolupráce při provedení předpřejímky systému se zákazníkem
  • Poskytování poradenství zákazníkovi a provádění zákaznické podpory ohledně SW pro systémy AOI
  • Spolupráce na vývojových projektech
  • Spolehlivé plnění dalších úkolů stanovených mu nadřízeným pracovníkem

Požaduejme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni – komunikace na denní bázi v rámci firmy
  • Dobrá úroveň znalosti C#, .NET, C/C++
  • Ochota učit se nové postupy a programovací jazyky
  • Aktivní a odpovědný přístup k přiděleným úkolům
  • CV v AJ

Výhodou budou zkušenosti z následujících oblastí

  • OpenCL
  • FPGA Xilinx
  • TCP/IP, sockets
  • Windows Presentation Foundation

Nabízíme

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Finanční ohodnocení vázané na úroveň znalostí
  • Mobil, PC, stravenky, flexibilní pracovní doba (v případě spolupráce na HPP)
  • Místo výkonu práce: Praha – Kbely