předvýběr.cz

Servisní technik - vzduchotechnika

Zveřejněno 16.11.2020

Pro našeho klienta, českou společnost, která již přes 20 let nabízí komplexní služby v oblasti výstavby čistých prostor, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - vzduchotechnika.

Náplň práce

  • Opravy a servis vzduchotechnických zařízení, MaR, chlazení
  • Práce na zakázkách u zákazníků po republice
  • Další doplňující práce jako vedení/asistence při montážích, odvoz materiálu, atd.

Požadujeme

  • Praxi v servisní a montážní činnosti na VZT a příbuzných zařízeních
  • Minimální vzdělání – středoškolské, učňovské
  • Platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Uživatelská znalost práce na PC (vedení servisní evidence, sestavování výkazů, emailová komunikace)

Nabízíme

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Služební automobil
  • Mladý a přátelský, pracovní kolektiv
  • Možnost benefitů – osobní domluva
  • Místo výkonu práce: Praha