předvýběr.cz

.NET Programátor

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, IT společnost, která nabízí více než 15 let zkušeností ve vývoji webových a portálových řešení a aplikacím pro podnikovou mobilitu nabízí business inteligence systémy a CRM řešení – vše na cloudu, hledáme zajímavého kandidáta na pozici .NET Programátor.

Náplň práce

  • Vývoj webových řešení a tvorba technických specifikací
  • Účast na celém vývojovém cyklu SW - od analýzy přes návrh, vývoj a testování

Požadavky

  • Analytické myšlení a schopnost samostatně řešit úkoly
  • Zkušenosti s prací v týmu na větších projektech
  • Zájem učit se nové věci
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním – unit testing
  • Práce s Visual Studio, Git, Team Foundation Server
  • Pokročilý C# a .NET
  • Zkušenosti s REST API, Dynamics CRM či Sharepoint jsou vítány
  • Vytváření TSQL poptávek
  • Návrh a vývoj ETL v SSIS
  • Monitoring a řešení problémů s ETL procesy a SQL
  • Spolupráce při systémových testech existujících ETL řešení

Nabízíme

  • Využívání nejnovějších technologií a práce pro renomované klienty
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Vzdělávací program zaměřený na individuální odborné certifikace a kurzy - plně hrazené
  • Firemní akce a vícedenní teambuildingy i v zahraničí (lyžovačka, firemní snídaně, turistika, párty na lodi apod.)
  • Karta Multisport za zvýhodněnou cenu
  • Firemní káva, čaj a ovoce
  • Finanční příspěvek pro novomanžele a při narození dítěte
  • Finanční odměna za odpracované roky, zprostředkování nového kolegy nebo nového zákazníka
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Michle - Budějovická