předvýběr.cz

Investiční specialista - hodnocení ek. efektivity staveb

Zveřejněno 12.11.2020

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Investiční specialista pro hodnocení ekonomické efektivity staveb.

Náplň práce

  • Expertní posouzení ekonomického hodnocení (výpočtový model HDM-4) u silničních a dálničních staveb dle resortní metodiky Ministerstva dopravy ČR
  • Konzultace při přípravě a tvorbě dopravně inženýrských posouzení a dopravních modelů staveb organizace
  • Coast – Benefit analýzy v rámci realizace staveb (např. při výpočet okrajových podmínek při stanovení bonusu za akceleraci)
  • Práce na ekonomickém hodnocení staveb za účelem zpracování projektových žádostí v rámci Operačního projektu doprava (čerpání prostředků z EU)
  • Technická pomoc jednotlivým organizačním útvarům ve společnosti v průběhu předinvestiční a investiční přípravy staveb
  • Spolupráce v rámci resortu dopravy na příslušné legislativě a metodickém vedení v oblasti ekonomických hodnocení dopravních staveb

Požadavky

VŠ ekonomického či technického směru - orientace v oblasti příprava dopravních staveb a dopravní prognózy (modelování) výhodou

  • Základní znalost technických a právních předpisů pro projektování pozemních komunikací uvítáme, ale není podmínkou
  • Zkušenost s analýzou dat a modelováním (Coast – Benefit analýzy)
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Jeden světový jazyk – základní orientace v textu.(angličtina)
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič).
  • Výborné analytické schopnosti
  • Trestní bezúhonnost

Nabídka

Školení v problematice Coast – Benefit analýzy (HDM-4) a predikčních dopravních modelů

  • Možnost podílet se na přípravě největších silničních a dálničních projektů v ČR
  • Získání zkušeností s přípravou Cost – Benefit
  • Stabilitu státní investorské organizace
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenky v hodnotě 130 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, příspěvek z FKSP, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky na lyže, do aquaparku, do zoo)
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou
  • Lokalita Praha 4 - Krč