předvýběr.cz

Obchodní a administrativní referent se znalostí RJ

Zveřejněno 04.11.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je výrobcem brýlových obrub a slunečních brýlí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní a administrativní referent se znalostí RJ.

Náplň práce

  • Zajištění všech potřebných dokladů k proclení zboží do volného oběhu a jejich předání celnímu deklarantovi
  • Vytváření nových položek a dodavatelů/odběratelů
  • Zadávání přijatých faktur do systému, následný příjem zboží na sklad (dle potřeby převod zboží mezi sklady, odepsání zboží)
  • Kontrola a evidence stavu obchodních případů
  • Zadávání objednávek do systému, vystavování proforma faktur
  • Vystavování vývozních faktur (EU/mimo EU), příprava balicích listů, certifikátů, jiných dokladů dle požadavků zákazníků
  • Objednávání vývozních dokladů a dopravy pro mezinárodní zásilky
  • Evidence a archivace přijatých a vydaných dokladů (faktury, dovozní/vývozní JSD)
  • Komunikace s centrálou, obchodními manažery, externí účetní, celními deklaranty a dopravními agenty
  • Reporting dle požadavků nadřízených (stavy skladů, prodejní reporty, vypořádání s obchodními partnery)
  • Zadávání a párování plateb v systému
  • Vystavování dobropisů
  • Podílení se na roční inventuře

Požadujeme

  • Komunikativní znalost ruského jazyka (komunikace a reporting kolegům do zahraničí)
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti administrativy, financí nebo obchodu výhodou
  • Vysoká úroveň spolehlivosti a zodpovědnosti
  • Znalost MS office
  • Ochota a schopnost pracovat s čísly

Nabízíme

  • Různorodá práce v menším kolektivu na HPP
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Placený telefon, stravenky
  • Místo výkonu práce: Praha – Libuš
  • Pozice je vhodná i pro absolventy a juniory