předvýběr.cz

Elektromechanik/mechanik-zámečník

Zveřejněno 02.11.2020

Pro našeho klienta, jednoho z předních výrobců obalů a POS / POP produktů z vlnitých lepenek v České republice a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik/mechanik-zámečník.

Náplň práce

  • Péče a pravidelný servis strojů vyrábějící obaly z vlnitých lepenek
  • Práce v jedinečném oboru
  • práce s nejmodernějšími technologiemi

Požadujeme

  • Vyhláška 50/1978 sb. minimálně §5
  • Znalost elektronických automatizačních systémů
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Praxe na podobné pozici

Nabízíme

  • Čisté pracovní prostředí, nejmodernější technologie
  • Pravidelné navyšování mezd
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvky na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení
  • Další bonusy...
  • Místo výkonu práce: Všetaty u Mělníka