předvýběr.cz

Projektant - chemický technolog

Zveřejněno 29.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí a zajišťuje komplexní projektové a inženýrské služby ve všech projektově-inženýrských profesích, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant – chemický technolog.

Náplň práce

  • Tvorba projektové dokumentace chemicko-technologických procesů v průmyslu (spolupráce s ostatními profesemi)
  • Spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
  • Spolupráce při činnosti dodavatelského a investorského inženýringu
  • Podpora a rozšiřování stávajících projektů
  • Služební cesty k zákazníkům

Požadujeme

  • VŠ vzdělání odpovídajícího směru - ideálně VŠCHT chemické inženýrství nebo příbuzný směr
  • Praxe: v oboru výhodou (alespoň školní praxe)
  • analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
  • orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • Pokročilá úroveň angličtiny (technická)
  • Práce v programech: MS Office, AutoCad výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Atraktivní pozice v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Pracovní pomůcky: PC, telefon
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 6