předvýběr.cz

Provozní ředitel/zástupce majitele firmy - obor automotive

Zveřejněno 29.10.2020

Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí společnost, která se zaměřuje na výrobu a dodávání kompozitních dílů zejména pro automobilový průmysl, hledáme nového kolegu na pozici Provozního ředitele.

Náplň práce

  • Stanovení dlouhodobé strategie a vize firmy vedoucí k rozvoji společnosti
  • Podpora zavádění a udržení provozních standardů, procesů a pravidel
  • Proaktivní hledání prostoru ke zlepšení fungování
  • Kontrola a hodnocení výrobních a finančních plánů při dodržení kvality a cenové efektivity
  • Vedení a mentoring 4 supervizorů výroby
  • Komunikace napříč celou společností a dotahování všech provozních detailů
  • Úzká spolupráce a zastupitelnost majitele společnosti

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Managerské zkušenosti z výrobní firmy (nejlépe oboru automotive)
  • Schopnost rychlého rozhodování a orientace v nastalé situaci, časová flexibilita
  • Zkušenosti s řízením lidí, dobré vyjednávací schopnosti
  • Zkušenosti s plánováním a řízením výrobních procesů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace se zákazníky), francouzština velkou výhodou (jeden z hlavních zákazníků je Peugeot Citroën v Paříži)
  • Zapálení pro auta

Nabízíme

  • Práce v nejrychleji rostoucí firmě v oboru, která do pár let bude patřit do nejužší špičky na trhu
  • Kreativní a různorodá práce, kde můžete uplatnit své nápady
  • Osobní a profesní rozvoj a šanci podílet se na expanzi společnosti
  • Příspěvek na vzdělávání v oboru
  • Příležitost se účastnit zahraničních veletrhů
  • Fixní plat, další bonusy na základě hospodaření firmy
  • Služební auto i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kanceláře: Praha 4