předvýběr.cz

Hlavní účetní

Zveřejněno 15.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá oblastí realizací interiérů obchodních jednotek a specializuje se na interiérové stavebnictví, hledáme vhodné uchazeče na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce

  • komplexní účtování obchodní společnosti včetně mezd
  • zpracování DPH , kontrolního hlášení, souhrnného hlášení
  • kontrola a účtování správnosti přijatých daňových dokladů
  • vystavování daňových dokladů na cílové zákazníky
  • vedení podpůrných evidencí, účtování pokladen, banky
  • měsíční a roční uzávěrky
  • inventarizace účtů
  • účtování dohadných položek
  • příprava dokladů pro audit
  • komunikace s finanční správou, zdravotními pojišťovnami a Českou správou soc.zabezpečení a pod.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • perfektní znalost vedení účetnictví
  • praxe na podobné pozici min. 2roky
  • znalost práce na PC, velmi dobrou znalost MS Office - excel, word
  • pokročilá orientace v daňové problematice
  • znalost výpočtu mezd, ročního vyúčtování, zpracování exekucí
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • práce na HPP, nebo smlouvu OSVĆ
  • nástupní mzda 40 – 45 000 Kč
  • flexibilní začátek/ konec pracovní doby po dohodě
  • výuku AJ na pracovišti
  • mobilní telefon
  • zdarma rozšiřující kurzy účetnictví
  • MULTISPORT kartu
  • pravidelné neformální firemní akce
  • možnost občasné práce z domova
  • místo výkonu práce: Praha 6 – Bubeneč

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.