předvýběr.cz

Konzultant informačních systémů

Zveřejněno 21.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na kompletní správu a implementaci MS Dynamics 365 Business Central, hledáme do ERP týmu kolegyni/kolegu na pozici Konzultant informačních systémů.

NÁPLŇ PRÁCE

náplň práce v sobě kombinuje roli konzultanta ERP systému a programátora. Kromě aktivní komunikace s klientem a řešení jeho požadavků na systém, se tato pozice bude věnovat návrhům řešení na vzniklé požadavky, navrhování odstraňování problémů, drobnějšímu programování nebo zaškolování klienta pro efektivní využívání systému. Další činnosti, kterými se pozice bude zabývat:

  • spolupráce na vývoji a rozvoji celosvětově využívaného ERP systému
  • návrhy tzv. klientských rozšíření (extensions)
  • spolupráce na analýzách, testování a implementaci systému klientům
  • aktivní komunikace s klienty jako např.: řešení požadavků a problémů se systémem (vyjasňování požadavků a připomínek), zaškolování používání systému, hledání případných chyb v systému, sbírání nových požadavků nebo konzultace na základě které vznikne další objednávka služby (vývoje)
  • školení uživatelů u klienta
  • drobné programovací úpravy systémů (např. sestav)
  • komunikace s programátory
  • spolupráce na zahraničních projektech

KOHO HLEDÁME

hledáme někoho, kdo rozumí firemním procesům, má zkušenosti s programováním a ideálně rozumí (alespoň trochu) účetnictví. Práce je atraktivní zejména pro osoby, které se chtějí posunout z pouhého programování nebo vedení účetnictví směrem ke konzultacím a návrhům řešení. Zpočátku bude výkon práce probíhat hlavně v kanceláři a po zapracování budou konzultace probíhat i u klientů.

VÝHODOU JSOU

  • zkušenosti s nastavováním nebo programováním informačního nebo účetního systému
  • znalost databázových systémů a programování SQL
  • znalost firemních procesů
  • základní orientace v účetnictví/financích
  • ochota učit se novým věcem
  • pečlivost
  • plynulý český jazyk slovem i písmem (tvorba dokumentace, školení apod.)
  • angličtinu na komunikační úrovni

CO NABÍZÍME

  • práce je vhodná pro částečný i plný úvazek
  • stabilní společnost s možností osobního růstu
  • spolupráci na domácích i mezinárodních projektech
  • flexibilní pracovní dobu a neformální firemní kulturu
  • moderní SW i HW
  • možnost vzdělávání v oboru
  • přátelskou pracovní atmosféru a pohodového šéfa
  • podporu při zapracování
  • dobrá dopravní dostupnost (Arbesovo náměstí) - Praha Smíchov
  • výuka angličtiny v kancelářích
  • svačiny, fotbálek, společné akce