předvýběr.cz

Senior mzdová účetní / Payroll specialist

Zveřejněno 12.10.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní účetní a backoffice společnost, hledáme pozici Senior mzdová účetní/ Payroll specialist.

Náplň práce

  • Zpracování mezd pro klienty
  • Zpracování dat a reporting
  • Komunikace s klienty v anglickém jazyce
  • Komunikace s úřady

Požadujeme

  • znalost anglického jazyka na výborné úrovni slovem i písmem (min. B2)
  • min. 2 - 3 roky praxe na obdobné pozici
  • preciznost, schopnost dokončit úkoly včas a v požadované kvalitě
  • orientace v pracovněprávní legislativě
  • zkušenost se zpracováním mezd dle české legislativy
  • komunikativnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
  • znalost IT systému potřebných pro výkon pozice

Nabízíme

  • Platové ohodnocení 35 000 – 55 000 Kč dle zkušeností
  • 13. plat
  • Home office dle domluvy
  • Sickdays
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na HPP
  • Souhrn benefitů: stravenky, Multisport, občerstvení v kanceláři, kurzy AJ
  • Zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Kancelář centrum Prahy

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.