předvýběr.cz

Obchodní zástupce - stavební chemie - Praha

Zveřejněno 09.10.2020

Pro našeho klienta, který nabízí široký sortiment výrobků určených pro stavební a dokončovací práce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce – stavební chemie.

Náplň práce

  • aktivně pečovat o svěřený region – rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky a získávat nové
  • prezentovat produkty u zákazníků
  • tvořit cenové nabídky
  • reportovat přímému nadřízenému
  • připravovat obchodní schůzky

Požadujeme

  • min. SŠ
  • praxi v oboru (výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita
  • komunikativnost a samostatnost

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • systém zaškolení
  • služební automobil (i pro osobní účely)
  • telefon
  • notebook (tablet)
  • mzda odpovídající dané pozici
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj