předvýběr.cz

Asistent/ka vedení stavby

Zveřejněno 09.10.2020

Pro našeho klienta, soukromého developera nemovitostí s kancelářemi ve Vídni, Praze, Bukurešti a Varšavě, který realizuje složité projekty již více než 30 let a působí jako investor i generální dodavatel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistenta/ky vedení stavby.

Náplň práce

  • Zajištění administrativních úkonů přímo při realizaci developerského projektu v centru Prahy
  • Organizace kontrolních dnů včetně zajištění občerstvení
  • Objednávání kancelářského zboží, občerstvení na pracovišti, zajištění drobného materiálu pro kolegy na stavbě
  • Vyhotovení zápisu z jednotlivých jednání s dodavateli, se subdodavateli a z kontrolních dnů
  • Zajištění překladu dokumentace z/do AJ, případně NJ
  • Vedení pokladny
  • Občasné tlumočení při osobním jednání
  • Komunikace s manažerem pocházejícím z Rakouska v anglickém nebo německém jazyce
  • Spolupráce s týmem 5 kolegů
  • Plnění dílčích úkolů

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci s nadřízeným, případně znalost německého jazyka
  • Praxe v administrativě na obdobné pozici v technickém oboru je velkou výhodou
  • Technicky orientovanou osobnost, optimálně se zkušeností ve stavebním oboru a mužském kolektivu je výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, Outlook)
  • Schopnost zvládnout stres a prostředí stavební výstavby

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Prémie z dokončeného projektu
  • 20 dnů dovolené (po 3 letech prodloužení na 25 dnů)
  • 3 sick days za kvartál
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Výuka cizích jazyků v pracovní době
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště Praha – Na příkopě