předvýběr.cz

Obchodní konzultant – prodej krmiv a premixů pro skot

Zveřejněno 08.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní konzultant – prodej krmiv a premixů pro skot.

Náplň práce

  • propagace a aktivní prodej firemních produktů (krmných doplňků, aditiv) pro skot
  • poskytování odborného servisu pro zákazníky v oblasti výživy skotu (výpočet krmné dávky, krmné strategie, řešení specifických nutričních problémů)
  • navazování a udržování dobrých vztahů se zákazníky, dodavateli a kolegy na všech úrovních
  • budování a rozvíjení zákaznické síťe na přidělených trzích - region střední, jižní a západní Čechy
  • podílení se na různých marketingových akcích
  • sledování konkurenční činnosti a odpovídajícím způsobem přizpůsobování vhodné prodejní strategie

Požadavky

  • min. středoškolské vzděláním v oboru: výživa zvířat, zootechnik, popř. veterinární vzdělání (se zaměřením na segment skotu výhodou)
  • znalosti a zkušenosti v oblasti prodeje vítány
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti (proaktivní člověk)
  • pokročilá znalost MS Office (Power Point, Excel)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B1)
  • ochota cestovat v rámci svěřeného kraje (aktivní řidič)

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • kvartální odměny / roční odměny
  • služební vůz s možností využití pro soukromé účely
  • firemní notebook a SmarthPhone
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (nejen v rámci ČR, ale také v rámci globálního týmu)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • slevy na firemní produkty, firemní tarify
  • různorodou a zajímavou práci v rodinné firmě s přátelskou firemní kulturou
  • lokalita: Západočeský kraj

V případě zájmu zašlete Vaše CV v českém i anglickém jazyce.