předvýběr.cz

Microsoft Consultant (Dynamics 365 Customer Engagement)

Zveřejněno 02.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním ze základních pilířů dotační politiky Ministerstva zemědělství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Microsoft Consultant (Dynamics 365 Customer Engagement).

Náplň práce

  • spolupráce na projektu přechodu z on-premise CRM 2011 řešení do cloudového Dynamics 365 Customer Engagement řešení
  • tvorba interní dokumentace a vedení interních workshopů
  • tvorba Customer Engagement solutions, formulářů, workflow, dashboardů apod.; tedy řešení nevyžadujících znalost programování
  • úzká spolupráce se Solution architektem za účelem udržení jednotné logiky správy a vývoje komponent
  • zavedení, zaučení a hlídání dodržování „best practises“ založených na Microsoft standardech a doporučeních
  • povědomí o návaznostech v rámci MS D365; speciálně oblast Customer Engagement konfigurací a customizací
  • podpora businessu během testování
  • spolupráce na nasazování a následném rozvoji D365 v rámci přechodu z on-site CRM 2011 řešení
  • spoluvytváření a následná prezentace a zaučení businessu na nové funkce

Požadujeme

  • spolupráci s kolegy (jsme malý vývojový tým)
  • analytické myšlení a smysl pro osobní zodpovědnost bez dohledu nadřízených
  • dobré komunikační schopnosti, jelikož Vás čeká častá komunikace v rámci týmu i se zástupci businessu a externích dodavatelů čili umět problém/řešení popsat programátorovi stejně jako IT laikovi je nezbytným předpokladem
  • praxi na pozici, kde se podílel(a) na vytváření funkčních CRM/Customer Engagement řešení (konfigurace, workflows, dashboardy, formuláře, náhledy a reporty)
  • přehled a znalost jednotlivých modulů Customer Engagement (především Customer Service) a ochotu pomoci kolegům
  • v D365 (business) data modelu a architektuře je jako doma
  • znalost s on-premise CRM řešeními (zvláště se CRM 2011) či Business Centralem výhodou
  • čtení a porozumění anglicky psané technické dokumentaci
  • znalost pojmů jako jsou SQL, Azure DevOps apod.

Nabízíme

  • plovoucí pracovní dobu bez nočních a víkendů
  • příjemný spolupracující kolektiv
  • u nás neplatí, že pracovní den má 24 hodin a ještě noc
  • nadstandardní benefity (např. penzijní/životní pojištění, hrazený roční kupón na MHD, příspěvek na rekreaci atd.)
  • možnost profesního růstu; své zaměstnance pravidelně vysíláme na odborná (i certifikovaná) školení
  • zázemí stabilní společnosti v centru města
  • účast na projektu technologického upgradu core systémů
  • práce s nejnovějšími MS technologiemi (MS Dynamics 365, Azure)
  • práce v kanceláři (nikoli open space)
  • odpovídající motivující ohodnocení
  • místo výkonu práce: Praha - Nové město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.