předvýběr.cz

Ředitel společnosti

Zveřejněno 30.09.2020

Pro našeho klienta, společnost, která funguje více než 25 let, zabývající se zpracováním použitých akumulátorů a hledáním nových technologií. Hledáme vhodného kandidáta na pozici Ředitel společnosti.

Náplň práce

  • Řízení společnosti do 15 zaměstnanců s cílem dalšího rozvoje, a to ve všech oblastech činnosti
  • Odpovědnost za získávání nových klientů a péče o stávající klienty v ČR i zahraničí
  • Vytváření pracovních podmínek pro podřízené
  • Organizace zahraničních cest ke splnění cílů společnosti

Očekáváme

  • Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
  • Vysokou flexibilitu a ochotu učit se nové věci
  • Znalost, i částečnou odpadového hospodářství
  • Reprezentativní vystupování
  • Znalost francouzského jazyka je nutnou podmínkou, další jazykové znalosti výhodou (Aj. Rj. apod.)
  • Dobré komunikativní předpoklady pro obchodní vyjednávání

Nabízíme

  • Dobré pracovní prostředí
  • Zkušený pracovní kolektiv
  • Odpovídající ohodnocení
  • Pracovní dobu mimo So, Ne
  • Benefity – stravování, telefon, úhrada nákladů na dojíždění, po zapracování osobní automobil
  • Možnost podílet se finančně na kladných výsledcích společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Lokalita: Velké Přílepy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor