předvýběr.cz

Automechanik Brno

Zveřejněno 25.09.2020

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis značky Citroën, hledáme nového kolegu na pozici Automechanika.

Náplň práce

  • Provádění údržbářských, opravárenských i seřizovací pracích
  • Diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů
  • Stanovování způsobu opravy
  • Oprava, výměna jednotlivé součástky nebo části

Požadujeme

  • Vyučen v oboru
  • Praxe minimálně 4 roky přímo na pozici automechanika
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP. Sk. B – aktivní řidič
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Nadstandartní platové ohodnocení navázané na výkon
  • 5 dní Sick days
  • Stravenky
  • HPP na dobu neurčitou
  • Slevy na firemní produkty
  • Zaškolení na pracovní pozici
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Místo výkonu práce - Brno