předvýběr.cz

Administrativní pracovník/ce

Zveřejněno 13.05.2020

Pro našeho klienta, elektro-instalační firmu zabývající se instalací slaboproudých systémů EZS, EPS, CCTV, ER s více než 25 letou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník/ce .

Náplň práce

  • Vedení administrativní agendy a jednání s příslušnými institucemi (pojišťovny, dopravní inspektorát, pošta, leasingové smlouvy)
  • Evidence dokumentů a termínů týkajících se vozového parku (servisy a kontroly vozidel, zelené karty, čistota a pořádek ve služebních vozidlech, platnost lékárniček, revize hasicích přístrojů, platnost STK, evidence PHM ve služebních vozech)
  • Evidence a kontrola stavu pozastávek
  • Personální evidence (lékařské prohlídky zaměstnanců, vyplňuje formuláře dané lékařské prohlídky, školení a certifikáty zaměstnanců, BOZP, zajišťuje externí firmy pro daná školení)
  • Evidence a hlídání termínů kontrol a pravidelných revizí spojených s provozem firmy
  • Hlášení a řešení technických závad ve firemních prostorech
  • Kontrola a komunikace s externí úklidovou firmou
  • Zajištění nákupu služeb, prostředků na základě příkazu jednatele, vedoucího administrativního oddělení, požadavků techniků a elektromontérů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost běžné kancelářské práce na PC (MS Office, internet)
  • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
  • Orientace v úředních dokumentech
  • Čistý trestný rejstřík
  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • Práce na plný pracovní úvazek
  • Solidní přístup, jednání a jistotu pravidelného platu
  • Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu
  • Slušné platové ohodnocení a benefity společnosti
  • Místo výkonu práce: Ostrava