předvýběr.cz

Operátor výroby – jemná montáž elektronických součástek

Zveřejněno 14.09.2020

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a montáží spínačů, vypínačů a termostatů, hledáme nové pracovníky do výroby.

Vaše náplň práce

  • jemná montáž elektronických součástek (spínače, vypínače, termostaty) v rámci linek nebo samostatného pracoviště
  • práce na směny – ranní/odpolední (ranní 5:30 – 14:00h, odpolední 14:00 – 22:00h)

Očekáváme

  • manuální zručnost – jemná montáž
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, není podmínkou
  • dobrý zrak
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti s historií od roku 1991
  • práce na HPP
  • úkolová mzda na základě Vašeho výkonu, čtvrtletní prémie
  • stravenky
  • firemní fitness zdarma – možnost využívat dle Vašeho zájmu
  • slevy na solárium
  • nástup možný ihned
  • výkon práce: Moravský Krumlov