předvýběr.cz

Projektant dopravních staveb – silnice, dálnice

Zveřejněno 10.09.2020

Pro našeho klienta, projektovou společnost, jejíž činnost zahrnuje komplexní zpracování projektových dokumentací dopravních staveb, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Projektant dopravních staveb – silnice, dálnice.

Na základě dosažené praxe a získaných zkušeností je možné zařazení na vyšší pozici: Samostatný projektant.

Pozice je vhodná i pro studenty či absolventy.

Náplň práce

  • Vypracování dílčích částí projektů
  • Kreslení jednotlivých příloh projektů nebo jejich částí
  • Provádění nutných výpočtů
  • Zpracovávání zadaných částí výkazů výměr, kubatur a jiných definovaných přehledů
  • Účast na měřeních, průzkumech v terénu a jednáních dle rozhodnutí nadřízených pracovníků
  • Kompletace určených částí dokumentace
  • Zajištění nutné obstaravatelské činnosti dle instrukcí nadřízených pracovníků
  • Práce v CAD systémech a dalším SW dle specializace projektanta

Očekáváme

  • SŠ stavební/ VŠ obor Dopravní stavby - výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Autorizace v oboru – výhodou (v případě kombinace autorizace a potřebného počtu let skutečné praxe možnost zařazení na vyšší pozici Zodpovědný projektant až Vedoucí projektant)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • Znalost programů Autodesk, AutoCAD
  • Znalost programů Civil 3D, Roadpac - výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti se 27 – letou tradicí v oboru
  • Možnost rychlého karierního postupu (šikovní adepti postupují velmi rychle)
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Kvartální bonusy dle výsledků projektové kanceláře
  • Roční bonusy na základě úspěšnosti zakázek a Vaší individuální práce
  • Věrnostní bonus
  • Možnost získání autorizace (dotované zaměstnavatelem)
  • Služební vůz pro pracovní účely, firemní mobil
  • Placené volno mezi svátky
  • Investiční životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Vstupy do Wellness, na bazén
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost zaměstnanecké půjčky – bez úroků
  • Finanční odměny k životním událostem (svatba, nar. dítěte, jubileum)
  • 3 x Sickday
  • Zaměstnanecký program u mobilního operátora až pro 5 SIM, posléze možnost 100% dotace čísla zaměstnance
  • V individuálních případech možnost home office, případně příspěvky na cestovné
  • Kanceláře: Brno (dobrá dostupnost MHD)