předvýběr.cz

Cost manager – Rozpočtář

Zveřejněno 03.09.2020

Pro našeho klienta, poradenskou společnost v oblasti stavebnictví zaměřenou na cost a project management působící od roku 2012 nejen v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Cost manager – Rozpočtář.

Náplň práce

  • Samostatná práce při zpracování rozpočtu ke všem fázím projektů (odhady nákladů ke studiím projektu, rozpočty ve fázích DUR a DSP, rozpočty a výkazy výměr pro výběrová řízení apod.)
  • Kontrola fakturace a projednávání změnových listů s dodavateli na stavbě v realizační fázi, konečné vyhodnocení stavebních nákladů
  • Pro počítačové nadšence: zpracování položkových rozpočtů z BIM v software iTWO

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Znalost práce na PC
  • Výhodou je němčina nebo angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou je zájem o technologie BIM
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr, možnost spolupráce i na ŽL
  • Zázemí stabilní společnosti s osobním přístupem ke spolupracovníkům
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín