předvýběr.cz

Elektromechanik na externí montáže

Zveřejněno 28.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která zahájila činnost v roce 2004 se záměrem provádění revizí, prohlídek a zkoušek elektrických zařízení pro účely drážní dopravy a elektrotechniky podle harmonizovaných norem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik na externí montáže.

Náplň práce

  • Instalace drážní zabezpečovací techniky a elektro zařízení na vodních dílech
  • Komunikace s klientem při provádění díla
  • Zajišťování oprav u klientů
  • Pravidelné servisní prohlídky u klientů
  • Cestování po celé ČR
  • Práce na dílně při přípravě zakázek
  • Pomoc při expedici zařízení zákazníkům

Požadavky

  • Min. vyučen v oboru Elektromechanik, SŠ – výhodou
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Vyhláška č. 50
  • ŘP sk. B
  • Čtení technické dokumentace
  • Časová flexibilita, ochota cestovat po celé ČR
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Práci na HPP v stabilní české firmě s mnohaletou tradicí
  • Slušné platové ohodnocení (fix + přesčasy)
  • Mobilní tel.
  • Odměny za ukončené dílo dle výkonů
  • Příspěvek na stravování
  • Proplácení stravného a cestovních výdajů v rámci výjezdů
  • Firmou hrazená odborná školení
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost firmou hrazeného svozu na pracoviště z lokalit Brno a Kyjov