předvýběr.cz

Vedoucí realizace

Zveřejněno 25.08.2020

Pro našeho klienta, významnou výrobní, designovou společnost, která působí v oblasti dekorací, eventů a zážitkového marketingu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí realizace.

Náplň práce

  • Funkce zahrnuje jak manuální práci, tak řízení lidí i administrativu
  • Zajištění drobných zakázek osobně – realizace na místě
  • Řízení menších projektů – osobní účast a řízení kolegů (1 až 3)
  • Řízení větších projektů – dozor, rozdělování práce, kontrola kvality a dodržování technologií
  • Školení svých podřízených
  • Správa a tvorba manuálů
  • Správa montážního kalendáře
  • Součinnost a pomoc v ostatních oddělení – zejména výroba, kompletace

Požadavky

  • Samostatnost
  • Odpovědnost
  • Vůli a zájem hledat řešení
  • Přirozená autorita
  • Pečlivost

Nabídka

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Firemní sleva na obědy
  • Měsíční ohodnocení s možností bonusu až 20% k platu
  • Roční ohodnocení (odměny)
  • Prostor pro seberealizaci
  • Teambuildingy, firemní akce
  • Přátelské a neformální prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Multisport karta
  • Možnost využití zázemí firmy
  • Firemní posilovna
  • Týden dovolené navíc
  • Ovoce na pracovišti
  • Nástup: ihned
  • Kancelář: Praha 4 – Kunratice