předvýběr.cz

Cost Manager/Cenař

Zveřejněno 21.08.2020

Pro našeho klienta, projekční a poradenskou společnost, která je zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Cost Manager/Cenař.

Náplň práce

  • Kontrola / stanovení - výměr prací, dodávek a odpovídajících cen prací
  • Kontrola ocenění změn projektu
  • Návrhy a ocenění možných technicko–ekonomických úspor (Value Engineering)
  • Příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • Odsouhlasování dílčích i konečných plateb / fakturace dodavateli
  • Spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • Pravidelný (měsíční) reporting klientovi a/nebo financující bance

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru (min. Bc.), ideálně obor Ekonomika a management případně obor Příprava, realizace a provoz staveb
  • Minimálně 3 roky praxe v realizační firmě např. na pozici příprávář/ka či rozpočtář/ka, nebo na pozici cenového manažera v poradenské firmě podmínkou
  • Nadstandardní uživatelská znalost Microsoft 365 (především Excel, Word, Powerpoint, Project…)
  • Znalost práce s rozpočtářskými programy (KROS 4, RTS, euroCalc a další)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • Pečlivost
  • Proaktivnost
  • Ochota učit se
  • Znalost problematiky BIM výhodou
  • AJ na minimální úrovni B1

Nabízíme

  • Spolupráci na významných projektech
  • Pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu
  • Příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti
  • Možnost seberealizace, rozvoje a školení
  • Přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce, např. účast v programu Local Sparks
  • Čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a další výhody
  • Místo výkonu práce - Praha 1