předvýběr.cz

Personalista/ka a podpora právního oddělení

Zveřejněno 21.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z hlavních hráčů obalového hospodářství v regionu střední a východní Evropy, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Personalista/ka a podpora právního oddělení.

Požadujeme

Anglický jazyk na dobré úrovni – interní komunikace

  • Německý jazyk výhodou
  • SŠ vzdělání s maturitní zkouškou nebo VŠ vzdělání
  • Praxe min. 2 roky s HR agendou
  • Výborné organizační schopnosti a pečlivost
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, MS Outlook, internet
  • Profesionální vystupování, pečlivost, samostatnost
  • Loajálnost a diskrétnost
  • Znalost ERP Helios Green výhodou

Náplň práce

  • Organizace činností personálního oddělení společnosti
  • Administrativní podpora právního oddělení, zejména v otázkách pracovněprávních vztahů
  • Aktualizace interních směrnic a zabezpečení jejich dodržování
  • Aktualizace organizační struktury, pracovních pozic a popisů pracovních míst
  • Zabezpečování a vedení pracovněprávní dokumentace, včetně dokumentace BOZP
  • Správa systému ochrany osobních údajů
  • Účast a podpora jednání s úřady
  • Vedení a vyhodnocování pracovněprávní agendy
  • Nábory a pracovní pohovory
  • Příprava měsíčních výkazů
  • Drobná administrativa, reporty

Nabízíme

  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost vzdělávání
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost stabilního dlouhodobého zaměstnání v rostoucí mezinárodní firmě
  • Důležitou a váženou pracovní pozici
  • Možnost pracovní seberealizace
  • Pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • Parkování pro vozy zaměstnanců v areálu pracoviště
  • Místo výkonu práce Loučeň, okr. Nymburk