předvýběr.cz

Fakturant/ka se znalostí účetnictví

Zveřejněno 13.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z hlavních hráčů obalového hospodářství v regionu střední a východní Evropy, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Fakturant/ka se znalostí účetnictví.

Náplň práce

  • Fakturace zákazníkům
  • Zpracování účetních podkladů
  • Zadávání účetních dokladů a jejich oprava
  • Podpora správného využití ERP systému a rozvoje ERP systému v rámci společnosti
  • Zadávání plateb v ERP a e-banking
  • Příprava měsíčních výkazů
  • Zpracování podkladů pro mzdy
  • Drobná administrativa, reporty

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost AJ mluvenou i psanou formou – komunikace v rámci mezinárodní skupiny
  • Znalost NJ výhodou
  • Zkušenosti s fakturací a administrativní činností
  • Znalost účetnictví a účetních standardů
  • Zkušenost z výrobní společnosti výhodou
  • PC znalost (MS Office)
  • Znalost ERP Helios Green výhodou
  • Analytické myšlení
  • Dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost vzdělávání
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost stabilního dlouhodobého zaměstnání v rostoucí mezinárodní firmě
  • Zázemí firmy s víc než 25 let tradicí
  • Důležitou a váženou pracovní pozici
  • Možnost pracovní seberealizace
  • Jiné zajímavé benefity
  • Místo výkonu práce: Loučeň