předvýběr.cz

Elektromontér - železniční stavby

Zveřejněno 05.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří díky výstavbě železnic předpoklady pro rychlou, ekonomickou, bezpečnou a pohodlnou přepravu osob a zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér.

Náplň práce

  • Montáž silnoproudých a slaboproudých rozvodů a zařízení a různých konstrukcí
  • Montážní práce především na stavbách železniční infrastruktury

Požadujeme

  • Min. vyučen, v oboru elektro - výhodou
  • Praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B či C – výhodou
  • Ochotu cestovat (stavby v rámci celé ČR)
  • Ochotu pracovat v exteriéru
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci na HPP na dobu neurčitou v stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • Platové ohodnocení dle vzdělání a praxe
  • Stravenky/diety
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění až 2.500,- měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky za přesčasy a víkendy
  • Místo výkonu práce: Celá ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.