předvýběr.cz

Stavební dělník pro stavby na železnici

Zveřejněno 04.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří díky výstavbě železnic předpoklady pro rychlou, ekonomickou, bezpečnou a pohodlnou přepravu osob a zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Stavební dělník pro stavby na železnici

Náplň práce

  • Zajímavá a různorodá práce na speciálních kolejových konstrukcích
  • Údržba techniky
  • Příprava pracovního prostoru stavby
  • Manipulace se stavebním materiálem
  • Manipulace s technikou

Požadujeme

  • Min. výuční list, v oborech - zámečník, zedník, opravář strojů - výhodou
  • Praxe není nutná, zkušenost s prací na železnici - výhodou
  • Ochotu cestovat (stavby v rámci celé ČR)
  • ŘP sk. B,C – výhodou
  • Svářečské oprávnění - výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • 100% placených přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění v plné výši
  • Možnost dohody na bezplatné dopravě na/z pracoviště – dle místa bydliště
  • Vhodné i pro absolventy