předvýběr.cz

Stavbyvedoucí/vedoucí prací na kolejových stavbách

Zveřejněno 04.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří díky výstavbě železnic předpoklady pro rychlou, ekonomickou, bezpečnou a pohodlnou přepravu osob a zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí/vedoucí prací na kolejových stavbách.

Náplň práce

  • Zajímavá a různorodá práce na speciálních kolejových konstrukcích, pevné jízdní dráhy, tramvajové tratě, metro
  • Vedení lidí a koordinace prací na stavbě
  • Nutná administrativa související s vedením stavby
  • Jednání s dodavateli
  • Odpovědnost za ekonomický výsledek stavby
  • Předávání díla

Požadujeme

  • Min. SŠ technického směru, stavební obor - výhodou, VŠ - výhodou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost se stavebními pracemi na železnici
  • Autorizace v oboru dopravní/pozemní stavby - výhodou
  • AJ a/nebo NJ - výhodou
  • ŘP sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Zkoušky Správy Železnic K03/5/6, znalost práce v režimu smlouvy Fidic – výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Měsíční odměny dle výkonů
  • Možnost získat zkušenosti u unikátní techniky v oboru železničních staveb
  • Podporu v osobním rozvoji
  • Služební automobil i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní pojištění v plné výši
  • Místo výkonu práce: kancelář Praha Březiněves + stavby celá ČR