předvýběr.cz

Odborný prodejce - podlahové krytiny

Zveřejněno 03.08.2020

Pro našeho klienta mezinárodní společnost a zároveň největšího prodejce podlahových krytin v jihovýchodní Evropě, firmu Floor Experts s.r.o., hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný prodejce - podlahové krytiny.

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky v regionu nebo péče o zákazníky na prodejně
  • účast na obchodních jednáních se zákazníky a získávání nových (akvizice)
  • vytváření cenových nabídek, fakturace
  • průběžné mapování regionu a rozvoj prodeje

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • praxi na pozici obchodního zástupce nebo praxe prodejce na showroomu
  • zkušenost s prodejem podlahových krytin - výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • znalost práce na PC (MS Office, CRM)
  • obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • trestní bezúhonnost
  • znalost regionu
  • flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu a orientaci na výsledek

Nabízíme

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • notebook a telefon
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • místo výkonu práce ve svěřeném regionu / práce na prodejně Praha 3 nebo Praha 5