předvýběr.cz

Account manažer - dotační konzultant pro B2B

Zveřejněno 31.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poradenstvím v oblasti dotací, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Account manažer – dotační konzultant pro B2B.

Náplň práce

  • konzultace investičních záměrů průmyslových firem, identifikace vhodných dotačních titulů vhodných pro jejich investiční záměry
  • spolupráce s odborníky podílejících se na dotačních projektech – energetičtí auditoři, projektanti, digitální architekti a další
  • akvizice nových klientů
  • péče o stávající klienty – identifikace nových projektů
  • vyřizování příchozích poptávek od klientů
  • aktivní sales – oceňujeme vlastní invenci (LinkedIn, účast na konferencích, telemarketing a další)
  • prodej dalších služeb společnosti – účetnictví a daně, právo, pojištění, audity

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenosti s dotacemi - výhodou
  • zkušenosti s prodejem služeb případně produktů, které vyžadují další implementaci (například ICT produkty)
  • zkušenosti s koordinací různých projektů
  • proklientský přístup – aktivně hledá nejlepší možná řešení pro klienta
  • znalost cizího jazyka – výhodou
  • vlastní iniciativu – nečeká, až mu obchod spadne do klína

Nabízíme

  • práci na IČO nebo HPP dle preference
  • mobil a PC i k soukromým účelům
  • služební auto pro pracovní účely
  • velká úroveň osobní svobody při organizaci času – flexibilní pracovní doba a home office až 3 dny v týdnu
  • místo výkonu práce: Praha 1

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.