předvýběr.cz

Servisní technik pro zemědělskou techniku

Zveřejněno 30.07.2020

Pro našeho klienta, českou rodinnou společnost, zabývající se prodejem a servisem traktorů, zemědělské, lesní, komunální a dopravní techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisního technika pro zemědělskou techniku.

Náplň práce

  • Servis a opravy zemědělské techniky a traktorů
  • Příprava strojů k prodeji

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Technické znalosti
  • Samostatné uvažování při hledání řešení
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti techniky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B a sk. T

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zvláštní prémie
  • 20 dnů dovolené
  • Možnost firemního ubytování
  • Místo výkonu práce Kropáčova Vrutice nebo Hodkovice nad Mohelkou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.