předvýběr.cz

Vývojář webových aplikací

Zveřejněno 29.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí kompletní software (NIS-Elements – Nikon Imaging Software) pro mikroskopii používaný nejlepšími výzkumnými pracovišti světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Vývojář webových aplikací.

Hledáme programátora pro vývoj webových aplikací, údržbu a rozvoj stávajících Internetových a Intranetových řešení, jakými jsou například: vlastní bug trackingový a helpdeskový systém, cloudové služby pro image processing, vlastní rešení výpočetního clusteru, systém pro správu softwarových licencí a modulů atp.

Požadavky

  • Dobrá znalost HTML, CSS
  • Dobrá znalost některého z programovacích jazyků PHP, Pythonu, Javascript
  • Znalost SQL (MySQL, MariaDB, SQLite)
  • Základní znalost angličtiny
  • Výhodou je znalost některého z frameworků pro tvorbu web aplikací (např. Zend Framework, Flask, Bootstrap, jQuery, Angular)
  • Výhodou je znalost prostředí/technologie AWS, Docker

Náplň práce

  • Tvorba a údržba interních firemních systémů (webových aplikací) - PHP, Javascript, HTML, CSS, AngularJS: bug tracking, helpdesk, objednávkový systém, správa licencí (SaaS)
  • Vývoj softwarových řešení s webovým rozhraním - Python, Linux, MS Windows ( HTC - cluster computing, Prohlížeč obrazů (čtení vlastního obrazového formátu), Video streaming)
  • Správa a vývoj aplikací v prostředí cloudu (AWS) - Python, Linux
  • Jedná se o práci v malém týmu vývojářů, kde je od každého člena vyžadována samostatnost, ale zároveň je mu poskytována časová flexibilita a vývojářská volnost
  • Komunikace a podpora zahraničních obchodních partnerů a zákazníků

Nabídka

  • Tvůrčí práce s viditelnými výsledky
  • Dobré finanční ohodnocení
  • 2x ročně finanční bonus
  • Časovou flexibilitu
  • Příjemné prostředí moderního firemního sídla
  • Možnost proplácení nákladů na jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Nástup dle dohody, možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 10 – Hostivař