předvýběr.cz

Vedoucí právního oddělení

Zveřejněno 28.07.2020

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci, hledáme na pracoviště veřejných zakázek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí právního oddělení.

Hlavní náplň činnosti

  • Zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace
  • Právní podpora při administraci veřejných zakázek a EU projektů, příprava smluv
  • Aplikace zákona o zaměstnanosti, zákona o zadávání veřejných zakázek, občanského zákoníku, zákoníku práce a dalších předpisů
  • Vytváření návrhů koncepčně nových právních předpisů s celostátní působností nebo právní úpravy věcí dosud zákony neupravených nebo komunitární předpisy a zpracovávání zásadních komplexních stanovisek k těmto předpisům

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta v magisterském programu, obor právo, praxe min. 5 let
  • Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek výhodou
  • Základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou
  • Vysoké pracovního nasazení, odolnost proti stresu
  • Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • Občanská bezúhonnost
  • Znalost angličtiny (smlouvy, mezinárodní projekty v AJ)
  • Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Nabízíme

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní ohodnocení po zkušební době
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
  • Pružná pracovní doba – pevná část 9:00 - 14:00h
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní dětská skupina
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na stravování – závodní stravování
  • Dovolená v délce 5ti týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Nástup 1.9. nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce - Praha 10