předvýběr.cz

Fakturant/ka - Asistent/ka

Zveřejněno 27.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která obchoduje, přepravuje a dodává sypké hmoty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Fakturant/ka - Asistent/ka

Náplň práce

  • odpovědnost za administrativní chod kanceláře
  • komunikace s externími dodavateli služeb – operátor, účetní společnost, správce IT
  • administrativní podpora generálního a obchodního ředitele společnosti
  • komunikuje s externími subjekty zajišťujícími služby BOZP a PO
  • komunikuje s externími subjekty zajišťujícími revize a kontroly zařízení
  • koordinace vozového parku společnosti
  • komunikuje a koordinuje činnosti související s certifikací ISO
  • realizuje pravidelné činnosti vyplývající z výkaznictví a účetnictví
  • komunikuje s orgány státní správy a samosprávy
  • zajišťuje komplexní marketingové činnosti včetně eventů a reklamních předmětů
  • práce s podnikovým systémem (objednávky, fakturace, inventura, vedení pokladny)
  • kontroluje faktury přijaté (FDS) věcná stránka
  • evidence skladů v MS5

Požadavky

  • obecné znalosti o fakturaci nebo účetnictví v obchodní společnosti
  • samostatnost, loajalita k zaměstnavateli, aktivní přístup k řešení nastalých problémů
  • bezproblémová komunikace s obchodními partnery a ostatními kolegy na pracovišti
  • uživatelská znalost práce na PC (MS office, Outlook + internet)
  • výhodou je němčina na komunikativní úrovni (telefon, e-mail), není však podmínkou
  • minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • stravenky
  • menší kolektiv
  • individuální přístup firmy „rodinného typu“
  • pružná pracovní doba
  • zajímavá a ne jednotvárná práce
  • nástup ideálně ihned, případně dohodou
  • máme zákazníky, kteří mluví NJ
  • Místo pracoviště - Praha 5 - Jinonice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.