předvýběr.cz

Provozní technik do výroby

Zveřejněno 22.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je členem největšího holdingu na trhu fotografických produktů v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní technik do výroby.

Náplň práce

  • Hlavní činnosti: údržba a seřizování tiskových a vyvolávacích strojů spolu se stroji na výrobu fotografií – jemná mechanika, silové elektro do 400V, elektronika, rozvody tlakového vzduchu
  • Vedlejší činnosti: elektro, vzduchotechniky, sestavování dílů z konstrukčních profilů dle potřeb výroby
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadavky

  • Střední odborné vzdělání v oboru slaboproud
  • Oprávnění podle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni velkou výhodou
  • Výhodou je praxe při provádění oprav strojů a zařízení
  • Dobrá orientace v dokumentaci strojů a zařízení
  • Výhodou bude znalost administrace OS Windows, Linux
  • Výhodou bude také znalost programovatelných obvodů (PLC)
  • Pozitivní přístup, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • Časová flexibilita
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Zázemí velkého mezinárodního koncernu
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostem v rozmezí 30 – 45 000 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv, dobré mezilidské vztahy
  • Možnost profesního růstu
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, čerpání přesčasů formou náhradního volna nebo proplácení, jazykové kurzy v rámci pracovní doby, pravidelná školení a vzdělávání v zahraničí, stravování v místě pracoviště, slevu na firemní produkty, karta Multisport Benefit nebo Active Pass Sodexo, příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní spoření
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Chodov